Oheinen herättää ainakin allekirjoittaneessa aivan uuden, syvällistä pohdiskelua vaativan eettisen kysymyksen: Voiko ihminen olla liian nörtti omistamaan lemmikkieläimiä?
Kautta: wagreflex.com
Oheinen herättää ainakin allekirjoittaneessa aivan uuden, syvällistä pohdiskelua vaativan eettisen kysymyksen: Voiko ihminen olla liian nörtti omistamaan lemmikkieläimiä?
Kautta: wagreflex.com
Haha. piristi tämä juttu päiväää kummasti.
Aivan ja kun ku ”suihkumoottoreina” on vielä bud light kaljatölkit niin päätä puistan ja sanon että toivottavasti tuota koiraa edes ruokitaan oikein.
ei juma mikä asu!
Tule apuun Anja!
Kyllä koirat kaljaa mielellään juovat-väkevistä eivät niinkään-eikä ihminenkään ole juonut väkeviä vasta kun jostain keskiajasta lähtien-olivat sitä ennen hajuvesiä siis.
joo-o kyllä näköjää voi olla liia nörtti lemmikin omistamisee… Hauska kuva ei siinä mitää :D:D Mutta onko oikein pukea koiralle vaikka mitä kamista vaikka se niin hauskalta näyttääkin? Eri asia ovat tietysti koirat joilla on vähän/ei ollenkaan turkkia ja tarvitsevat lisä ”vaatetta” suojautuakseen kylmältä
kattoo omistajaa siihen malliin ettei taida tuo koira viihtyä tuossa puvussa
Mutta oikeesti….koiru voi mennä ulos sateeseen eikä pää kastu.
Toisin…….;-)
S**tanan eläin rääkkääjät
Tää on oikeesti PARAS juttu vähäänaikaan. Repesin ihan sata-nolla. Kiitos, kiitos ja kiitos hyvistä nauruista.
”Suihkumoottoreina”?!?!?!!?
Ne on WARPPIMOOTTORIT OMG!!!
Kommenttien lisääminen on estetty.